• Bandeau 4

Nasza oferta

Oferta Biura Polowań AND jest skierowana do polskich organizatorów polowań jakimi są: Koła Łowieckie, Nadleśnictwa i Ośrodki Hodowli Zwierzyny. Pragniemy pomóc Wam w znalezieniu rzetelnych klientów zagranicznych a także wypromować wspólnie nasze piękne polskie wciąż naturalne łowiska.

W ciągu kilku lat naszej działalności udało nam się pozyskać bardzo cenne kontakty z organizatorami w województwach: pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, wielkopolskim, łódzkim, mazowieckim i opolskim. Naszym klientom zagranicznym proponujemy polowania indywidualne na sarny kozły, jelenie byki i dziki. Jest tez spore zainteresowanie polowaniami zbiorowymi na dziki, jelenie, daniele i sarny. Propagujemy tradycyjne metody polowań ale i staramy się wybiegać naprzeciw pragnieniom naszych klientów; dostosowujemy nasze oferty do ich potrzeb; potrafimy uatrakcyjnić każdą z Waszych ofert dołączając do polowań inne atrakcje regionów; rozpowszechniamy polowania mieszane: na dziki i na ptactwo; szwedzkie polowania zbiorowe oraz tzw. ciche pędzenia. Organizujemy polowania na cennik i na ryczałt - warunki szczegółowe uzgadniamy z obiema stronami w dodatkowych umowach i zobowiązaniach, które pomagają uniknąć  przykrych niespodzianek w momencie rozliczania imprezy. Jesteśmy otwarci na Wasze nowe propozycje w zaspokajaniu potrzeb klienta. Wszystko po to, aby obydwie strony były usatysfakcjonowane, bez uszczerbku dobrego imienia firmy.

Oferujemy dobre ceny i wywiązujemy się z terminów płatności.

Zapraszamy do współpracy!

 1. Polowania indywidualne na sarny kozły

Myśliwi zagraniczni uwielbiają polskie wiosenne polowania na rogacze. Cenią sobie przede wszystkim nasze zwyczaje łowieckie oraz bogaty stan sarny w wielu regionach Polski. Są to zazwyczaj bardzo udane polowania. Proponujemy naszym klientom 5 dni polowania, po dwa wyjścia dziennie w łowisko z polskim myśliwym podprowadzającym. Polowania z podjazdu, zasiadki i podchodu są bardzo mile widziane i praktykowane przez naszych klientów. Emocje towarzyszące wspólnie spędzonym chwilom w łowisku często są też dobrą okazją do nawiązania nowych znajomości, a czasem przyjaźni między myśliwymi.

Nasi zagraniczni klienci chętnie tez przyjeżdżają do Polski w okresie godowym saren, gdzie na polach, po żniwach znajdują często ciekawe i okazale osobniki męskie z tego gatunku.2. Polowania indywidualne na jelenie byki w czasie rykowiska

Proponujemy 4-5 dni polowania, do 8 wyjść w łowisko z myśliwym podprowadzającym. Niesamowite przeżycia zostają na długo w pamięci naszych zagranicznych kolegów, którzy wczesnym rankiem i późnym wieczorem nasłuchują ryczenia byków. To prawdziwy spektakl. Uczta dla zmysłów słuchu i wzroku każdego, nie tylko myśliwego! Najmocniejsze samce stanowią niebywale trofeum i pamiątkę z pobytu w Polsce na polowaniu.


3.Polowania zbiorowe na jelenie i dziki

Z początkiem października zaczynamy w Polsce okres polowań zbiorowych na jelenie, dziki, sarny i lisy. Niezapomniana atmosfera, wspólnie przeżyte chwile w lesie na polowaniu i przy ognisku oraz duże zagęszczenie zwierzyny w naszych łowiskach – to prawdziwa wizytówka polskich polowań zbiorowych i niezwykły atut polskiego organizatora!

Dzięki Waszemu zaangażowaniu w przygotowania, gościnności oraz bogatej tradycyjnej polskiej kuchni, czuja się u nas wyjątkowo i wciąż chcą wracać w te same miejsca! Oprawa polowań, rytuały myśliwskie i tradycje polskiej gościnności na stale już zapisały się w charakterystykę tego typu polowań.

Proponujemy naszym klientom 3-4 dni polowania zbiorowego w jednym lub dwóch sąsiadujących ze sobą obwodach łowieckich. Polowanie z udziałem naganki, psów, z tradycyjnym posiłkiem w południe i świetnie przygotowanym pokotem oraz oprawą przy ognisku na koniec dnia, gwarantuje dobrą atmosferę i zacieśnia więzi z kolegami z zagranicy. Organizujemy polowania na cennik oraz na ryczałt.  Warunki szczegółowe ustalmy bezpośrednio z organizatorem.

tableau offre pl